Eposer Epoksi, sektördeki ilk faaliyetlerine 1994 yılında, şirket kurucusu, Murat KERTMEN tarafından İstanbul’da başlamıştır. Sektörel çalışmalarımızda, teknolojik gelişmeleri ve müşteri beklentilerini yakından takip ederek,  profesyonel uygulama servisleri geliştirdik.

Epoksi uygulamaları öncesi, zemin fizibilitesi yapılarak, uygulama alanı için, başarılı sonuçlar alınacak kaliteli ürünlerin seçimi ve uygulama personellerinin sahip olduğu sektörel deneyimlerle tercih edilen firma kimliğimizi oluşturduk.

Müşteri beklentilerini karşılayan, kaliteli uygulamalarla doğru çözümler üretilmesi, proje uygulama teslimleri sonrası oluşan müşteri memnuniyetleriyle bitmeyen ilişki süreçlerimiz, her yıl müşteri eksenimizin büyümesiyle, sektörel değeri yüksek birçok projeye imza atmamızı sağladı.

Eposer Epoksi, her yıl güncellenen personel eğitimleri ve yeni nesil ekipman yatırımlarıyla, ülke genelinde, birçok projede başarılı uygulama operasyonları ile yüksek referanslar oluşturmayı başarmış bir firmadır. Yakalamış olduğu başarı ve büyüme ivmesi, kaliteli uygulamalara imza atabilen yeterlilikteki geniş kadrosuyla, reyting değeri yüksek projeleri, başarılı operasyonlarıyla uygulamaya devam etmektedir.

Eposer Epoksi, vazgeçemediği "güven" ilkesi ve "kalite" anlayışı ile günümüzün ve yarınların başarılı proje uygulamalarının mutluluğunu, müşterileriyle paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Epoksi Uygulamaları kategorilerinde, Multilayer Epoksi Zemin Kaplama, Self Levelling Epoksi Kaplama, Epoksi Gerenli Kaplama, Endüstriyel Zemin Uygulaması, Epoksi 3D Uygulamaları, Epoksi Mortar Zemin Kaplama, Yol Çizgi Uygulamaları ve Epoksi Coating Zemin Kaplama uygulamalarını, memnuniyet garantili operasyonlarla gerçekleştirmektedir.

Firma Profili
Sorunuz mu var? Bize Ulaşın