Firma Profili

Eposer Epoksi, sektördeki ilk faaliyetlerine 1994 yılında Murat KERTMEN tarafından İstanbul’da başlamıştır. Murat KERTMEN, sektörel çalışmalarında, teknolojik gelişmeleri ve müşteri beklentilerini karşılayacak yatırımlarını büyüterek, epoksi uygulama hizmetlerinde aranan isim olmayı başardı. Epoksi uygulamaları öncesi, zemin fizibilitesi yapılmadan uygulama alanını karşılayacak epoksi ürün çeşidinin belirlenmemesi, işletme için doğru ürünlerin belirlenerek yöneticilerle paylaşılmasındaki şeffaflık politikaları, Murat KERTMEN’in, sektörde tercih edilen Epoksi uygulama firmaları arasındaki yerini üst basamaklara taşıdı.  

Müşteri beklentilerine, tamamen şeffaf yaklaşımlarla doğru çözümler üretilmesi, proje uygulama teslimleri sonrası oluşan müşteri memnuniyetleriyle bitmeyen ilişki süreçleri, Murat KERTMEN’in EPOSER EPOKSİ markasıyla firmasını 2009 yılında kurumsal yapıya taşımasını sağladı.  

EPOSER EPOKSİ, artarak büyüyen müşteri ekseni, dinamik yapısı ve sürekli büyüyerek kaliteye önem veren anlayışı ile sektörel değeri yüksek birçok projeye imza atmıştır. 

EPOSER EPOKSİ çağdaş yapılanmaya önem veren altyapısıyla,  günümüze kadar ülke genelinde yüksek bütçeye ve önem değerine sahip birçok projede başarılı uygulama operasyonları ile yüksek referanslar oluşturmayı başarmış bir firmadır. Yakalamış olduğu başarı ve büyüme ivmesi, kaliteli uygulamalara imza atabilen yeterlilikteki çalışan kadrosuyla, reyting değeri yüksek projeleri, başarılı operasyonlarıyla uygulamaya devam etmektedir.

EPOSER EPOKSİ, vazgeçemediği "güven" ilkesi ve "kalite" anlayışı ile günümüzün ve yarınların başarılı proje uygulamalarının mutluluğunu, müşterileriyle paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

EPOSER EPOKSİ, Epoksi Uygulamaları kategorilerinde, Multilayer Epoksi Zemin Kaplama, Self Levelling Epoksi Kaplama, Epoksi Gerenli Kaplama, Endüstriyel Zemin Uygulaması, Epoksi 3D Uygulamaları, Epoksi Mortar Zemin Kaplama, Yol Çizgi Uygulamaları, Epoksi Coating Zemin Kaplama ve Epoksi Coating Zemin Kaplama uygulamalarını, sahip olduğu deneyim ve yeterlilikle profesyonel düzeyde hassas hizmetler üretmektedir.


Misyonumuz

Eposer'in Misyonu; sürekli kaliteyi arttırıcı arge çalışmalarında bulunmak, personele inceleme - araştırma konularında danışmanlık ve eğitim hizmeti vermek, müşteri odaklı çalışmak...

Vizyonumuz

Eposer olarak vizyonumuz; kaliteyi ön planda tutmak, bir yaşam biçimi haline getirmek, sektörde saygın bir yerde ve kalıcı olmaktır.

Değerlerimiz

Çevreye saygılı, ülke ekonomisine katma değer yaratan, konforlu yaşam alanları oluştururken, inovatif çalışmalarla büyüyen bir firmayız.